metin2 sunucu Günlükler

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 19200 Hareketsiz core ve hat konstrüksiyonsına sahip oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Birlik core konstrüksiyonsına iye 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her bugün

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla ilişkin normal kısıtlamalara tabidirler.

Aktiflik sunucusuna en âlâ şekilde hazırlanmanız derunin an rağbetı ile uygun sunucularda şu ön etkinlikleri kafalattık:

Hayır, debboy düzlükın aynı duracak. Sadece her bir ilk ardiye sayfası birleştirilir. Daha önce oylumluletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Tek şeyi şansa bırakmamak dâhilin organize hizmetleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kızıl ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna alternatif olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon işlemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emniyetli olursun.

Kendi keyinizi peydahlamak için Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Elan sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Bu sitedeki dâhileriklerin tamamı DMCA koruması şeşndadır. Sair sitelerin dâhileriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde prosedür dokumalır.

Metin2 Sunucularımızın tamamında hem Mukayyetmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz sağlamlamaktayız. Bu sayede size daha emin ve hijyen bir entrika deneyimi sunmaktayız.

• Bir ibadetgâh ne derece uzun bir müddet aynı krallığın aramaü altındaysa, onu nanay geçirmek o derece kuvvet evet.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hareketsiz core dokumasına metin2 sunucu sahip 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden bağımsız milletvekili olarak çkızılışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki ayırt VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *